Podobne wpisy

wtorek, 1 września 2009

Witaj świecie!


Witaj świecie!
Chyba większość blogerów tak zatytułowała swój pierwszy wpis, więc ja nie będę odstawał. :) Ale do rzeczy, opowiem o sobie słów kilka i o blogu.
Mam na imię Przemek, ale wolę jak się mówi do mnie Bremes i tym nickiem się posługuje w internecie, więc jak spotkasz tą ksywkę na jakimś forum to jest ja. Mam 15 lat i jestem internautą-hobbystą(żeby nie powiedzieć maniakiem), od ponad roku interesuje się zarabianie w internecie. Spotkałem wielu oszustów, straciłem bardzo dużo czasu i nerwów. Jak głupi dawałem się złapać na byle oszustów.
Na szczęście podczas moich poszukiwań nie straciłem ani złotówki, ponieważ jestem zbyt skąpy, żeby byle komu dawać pieniądze bez pewności zysku. Po wielu miesiącach poszukiwań nic nie znalazłem i nic nie zarobiłem, no chyba tylko wory po oczami. W końcu uznałem, że źle do tego podchodzę. Kupiłem kilka e-booków o PP i tym podobnych rzeczach. Wtedy zrozumiałem swoje błędy, ale o tym później.
Zamierzam demaskować wszystkich oszustów oraz opisywać historie tych, których sprawiedliwość już dopadła. Będę opisywał małe pierdołki, przez które nie tracimy wiele oraz wielkie oszustwa, przez które możemy stracić naprawdę wiele.
Jak to mówią: "Lepiej zapobiegać, niż leczyć". W związku z tym mam również w planach tworzenie kilkuczęściowego poradnika pt"Jak nie dać się oszukać". Już dzisiaj stań się internautą świadomym i odpornym na oszustów.
Pozdrawiam Bremes


0 komentarze:

Bremes pisze...

Wpis już jest trochę na blogu, a jeszcze nikt się nie wypowiedział, może dodasz komentarz?

Prześlij komentarz